חברת-אורמש

3 עובדות שלא ידעתם על חברת אורמש

3 עובדות שלא ידעתם על חברת אורמש

חברת אורמש היא חברה המובילה בתחומה, שמגיעה מעולמות האנרגיה הסולרית. מערכות אנרגיה סולרית הן מערכות שעוד ועוד אנשים עושים בהן שימוש למען מציאת תחליף למערכת החשמל המלאכותית, ואין ספק שהן נותנות מענה מושלם לצורך הזה. היום אספנו עבורכם 3 עובדות שלא ידעתם על חברת אורמש, כך שתוכלו להכיר אותה ואת השירותים שלה קצת יותר.

חברת אורמש נותנת לכם את החבילה הכוללת

להבדיל מחברות אחרות שאולי יכולות להעניק שירותים אך ורק בתחום ההתקנה או בתחום התכנון, חברת אורמש נותנת לכם את החבילה השלמה בדרך לקבלת מערכת אנרגיה סולרית במבנה שלכם. חברת אורמש מתמקדת בייזום, תכנון, ניהול, פיקוח והתקנה בפועל של המערכת, כך שאתם מקבלים כאן ליווי מא' ועד ת' בכל שלב בדרך אל המערכת הטובה ביותר עבורכם.

אנשי הצוות של חברת אורמש הם מהטובים ביותר בתחומם

חברת אורמש מעסיקה עשרות אנשי צוות שפועלים בקדחתנות על מנת להגיע לתוצאות. בניצוחו של רן ליפציגר שעומד בראשה של החברה, יכולים מגוון מהנדסים, מנהלי לוגיסטיקה, אדריכלים, יועצי בטיחות, אנשי שיווק, אנשי מכירות ועוד אנשי מקצוע מעולים להגיע לתוצאות לא פחות מנפלאות, והכל עבורכם.

חברת אורמש היא בעלת פוטנציאל לשנות את העולם

האמירה הזו היא לא רק שאפתנית, היא גם מוכיחה את עצמה בפועל. חברת אורמש פועלת בצורה מאסיבית ביותר על מנת לחולל שינוי אמיתי בעולם, להפחית את צריכת החשמל המלאכותי, לצמצם את כמות הזיהומים הנפלטים לחלל האוויר, ובהתאם לייצר שינוי מהותי בכדור הארץ.

באופן הזה, חברת אורמש יכולה להוביל אל עבר אוויר נקי וצח יותר, אל סביבה ירוקה יותר, ואל פיתוח מחודש של הטבע הנדיר שלנו – באדמה, בים ובאוויר כאחד.